شرکت خدمات پرستاری شهرآرا در عظیمیه از قدیمی ترین و قابل اعتمادترین شرکت ها در کرج برای مراقبت و پرستاری از سالمند است که مفتخر است در سال های اخیر با ارائه خدمات پرستاری سالمند و پرستاری از کودک رضایت شما مشتریان عزیز را کسب کند.

شرکت پرستاری عظیمیه به آماده ارائه خدمات پرستاری به صورت روزانه و شبانه روزی و شبانه در سراسر نقاط کرج است. شما با یک تماس و توضیح در مورد شرایط موجود میتوانید در کمترین زمان ممکن از خدمات ما بهره مند شوید

همکاران ما در شرکت خدمات پرستاری عظیمیه به صورت شبانه روزی در حال پشتیبانی و پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند.

همکاران و پرسنل فعال در شرکت خدمات پرستاری عظیمیه همگی دارای مدارک معتبر و گواهی عدم اعتیاد و فاقد سوء پیشینه هستند. همه تلاش ما در راستای ارامش فکری و کم کردن دغدغه شما مشتریان عزیز است.

پرستاری از سالمند

استفاده از خدمات پرستاری برای سالمندان در بالا رفتن شان و منزلت آنها و حفظ روحیه سالمند موثر است.

پرستاران ما میتواند با تکیه بر آموزش های ارائه شده جهت مراقبت و تجربه خود کیفیت کار ارتقا دهند تا سالمند در شرایط مساعد قرار بگیرد.

داشتن پرستار به کاهش استرس و ضعف اعتماد به نفس سالمند کمک میکند و باعث بهتر شدن روحیه سالمند میشود. پرستاران ما نه تنها از لحاظ رسیدگی به امور جانبی سالمند بلکه جهت رفع کمبود نیاز های عاطفی در تلاشند تا سالمندان در رفاه بیشتری باشند.

خواندن کتاب ، پیاده روی ، بازی کردن ، فیلم دیدن ، مرور خاطرات سالمند تاثیر به سزایی در افزایش روحیه سالمند دارد.

پرستاری از کودک

امروزه با پیشرفت جامعه و اشتغال به کار هم زمان پدر و مادر ها کودکان نیازمند پرستارانی هستند که بتواند نه تنها مراقب آنها باشد بلکه در امور تربیتی و آموزشی نیز به انها کمک کند. این نیاز سبب شد تا شرکت خدمات پرستاری عظیمیه ضمن آموزش به پرسنل پرستاری خود ، نظارت دقیقی بر روی انجام وظایف پرسنل خود داشته باشد تا بتواند رضایت مشتری را جلب کند.

امروزه به دلیل شیوع ویروس کرونا گرفت پرستار معقولانه تر از گذاشتن فرزندان در مهد است.

پرستاران ما با فراهم کردن محیطی شاد و مفرح جهت یادگیری در تلاشند علاوه بر پاسخ دادن به نیاز های عاطفی آنها ، در آموزش کودکان نیز موثر باشند.

برای دریافت مشاوره در زمینه پرستار سالمند و پرستار کودک با ما تماس بگیرید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید