خدمات پرستاری در کرج

خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند در منزل کرج

خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند در منزل کرج

شرکت خدمات پرستاری شهرآرا ارائه دهنده خدمات نگهداری و پرستاری از سالمند در کرج با سالها سابقه موفق و با برخورداری از پرسنلی مجرب و متهد در زمینه نگهداری از سالمندان در منزل در کرج.سالمندان، مادر بزرگ ها و پدربزرگ ها از جمله عزیزترین اعضای هر خانواده ای هستند و ما در هر سنی که باشیم به محبت و حضور دلنشین آنان نیاز داریم. این نیاز دو طرفه است و آنها نیز به توجه، محبت و مراقبت ما نیازمند هستند و البته با توجه به سنی که دارند ضروری است دلگرمی بیشتری از جانب خانواده دریافت کنند. هیچ چیز مهم تر و ماندگار تر از ایجاد این حس دلگرمی و دلبستگی بین اعضای یک خانواده نیست و وظیفه ی ماست که در بحران ها و کسالت های جسمی و روحی در کنار سالمندان باشیم، اما با توجه به زندگی پر مشغله ی امروزی در برخی از شرایط سخت برای مثال زمانی که شخص سالمند علاوه بر کهولت سن، بیمار نیز باشد نمی توانیم به صورت تمام وقت از آنها مراقبت نماییم و اغلب ما به فکر کمک گرفتن از یک پرستار سالمند خواهیم افتاد. در سال های اخیر این موضوع بیش از گذشته مورد استقبال و پذیرش جامعه قرار گرفته و دیگر اینکه فرزندان نتوانند به دلیل مشغله های زندگی خود و دلایل دیگر از پدر و مادر سالمند خود نگهداری کنند، عیب و زشت تلقی نمی شود. از طریق اطلاع رسانی ها و آموزش هایی که به واسطه های رسانه های اجتماعی در اختیار عموم مردم قرار گرفته است، همگی می دانند که می توانند از خدمات یک شرکت پرستاری استفاده کنند که معمولا این موسسات  به صورت حرفه ای در این زمینه مشغول هستند و می توانند تمامی نیازهای مرتبط با نگهداری از سالمند را پشتیبانی نمایند. این مراکز با توجه به نوع نیازها و شرایط جسمی و روحی شخص سالخورده، افرادی را به شما معرفی می کنند که با برخورداری از تجربه های لازم و کسب آموزش کافی در خصوص نگهداری از سالمندان، می توانند در ازای دریافت حقوق و هزینه به صورت ماهیانه از اعضای خانواده ی شما نگهداری کنند. بسیار مهم است که از شاخص های مهم برای انتخاب فرد پرستار آگاه باشید. شما به هر دلیلی که نیاز دارید از این خدمات استفاده کنید، می توانید با اندکی تحقیق و بررسی یک گزینه ی خوب را انتخاب نمایید و ما در ادامه ی این مطلب به بیان مواردی خواهیم پرداخت که در انتخاب مناسب ترین پرستار سالمند لازم است تا به آنها توجه داشته باشید.

موسسه پرستاری شهر آرا در کرج

موسسه شهر آرا واقع در شهر کرج با بهره مندی از پرسنل و پرستاران با تجربه آماده ی خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد. تمامی همکاران ما در این زمینه از آموزش ها و تعلیمات لازم برخوردار هستند و نسبت به تکنیک های روانشناسی موثر در ارتباط با فرد سالمند اگاهی های لازم را دارند و به این کار به عنوان یک شغل نگاه نمی کنند؛ زیرا به خوبی بر این موضوع واقف هستند که نگهداری از سالمندان به دلیل اینکه به صبر، تلاش و دلسوزی زیادی نیاز دارد، باید با عشق و محبت انجام شود و اگر کسی صرفا به دید راهی برای کسب درآمد به این مقوله نگاه کند، قطعا نمی تواند سالیان متمادی به عنوان پرستار سالمند فعالیت داشته باشد. از این رو همکاران ما می توانند یکی از بهترین افراد برای نگهداری از سالمند عزیز شما به صورت دائمی، روزانه، شبانه، تمام وقت یا نیمه وقت باشند. شما می توانید از طریق تماس با شرکت پرستاری شهر آرا، از خدمات مشاوره ی مرتبط با انتخاب پرستار سالمند در کرج استفاده نمایید.

نکات مهم برای انتخاب پرستار سالمند

 • برای انتخاب موسسه پرستاری از سالمند دقت داشته باشید که این مراکز حتما باید معتبر، شناخته شده و دارای مجوزهای لازم باشند.
 • پرستارهایی که دارای تحصیلات مرتبط با روانشناسی، بهیاری، مددکاری اجتماعی و ... هستند، گزینه های بهتری خواهند بود.
 • توانایی آموزش دادن برخی از شیوه های مراقبت از خود، به فرد سالخورده
 • وظیفه شناسی، تعهد به کار، مسئولیت پذیری و تجربه ی بالای کاری
 • برخورداری شخص پرستار سالمند از اطلاعات کافی در مورد روحیات سالمندان، اصول موثر در سلامتی و تغذیه ایشان
 • آشنایی با باید ها و نباید های مختص بیماری های خاص ( اگر شخص سالمند به بیماری خاصی مبتلاست)
 • توجه کافی به نحوه و زمان مصرف داروها
 • استفاده از روش های مناسب برای سرگرمی و ایجاد نشاط کافی در فرد سالخورده
 • برخورداری از حوصله، صبر، دلسوزی و ارامش کافی در برخورد با سالمندان
 • برخورداری شخص پرستار سالمند از سلامت روحی و روانی، سلامت جسمی و قدرت بدنی کافی
 • تسلط به اقدامات مرتبط با کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

مزیت استفاده از خدمات پرستاری از سالمند در منزل چیست؟

 • صرفه جویی در وقت وهزینه های شما ( نسبت به استفاده از خدمات خانه سالمندان )
 • برخورداری از حضور پر مهر شخص سالمند در کانون گرم خانواده
 • امکان بررسی و مشاهده حضوری نحوه عملکرد پرستار در ساعات مختلف شبانه روز
 • ایجاد صمیمت و ارتباط بهتر بین دو شخص

خدمات پرستاری در کرج

 اگر ساکن استان البرز، بخصوص شهر کرج هستید می توانید از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید و از شرایط و ضوابط و تعرفه های استخدام پرستار سالمند آگاه شوید. کارشناسان پشتیبانی ما از طریق تماس تلفنی می توانند پاسخگوی تمامی سوالات شما در خصوص نگهداری از سالمند در منزل و انتخاب پرستار مناسب برای آنان باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید