خدمات پرستاری در جهانشهر

خدمات پرستاری از سالمند در جهانشهر کرج

خانواده ی هر کس برای او بسیار ارزشمند است و اگر شخص سالمند بین اعضای خانواده باشد، معمولا توجه زیادی به آن شخص می شود چرا که به لحاظ روحس و جسمی نیاز به مراقبت بیشتری دارد، در عین حال که حضورش دلگرمی همیشگی برای دیگران است. نگرانی در مورد وضعیت سلامتی این شخص همواره یکی از دغدغه های بستگان نزدیک اوست و حتی ممکن است دغدغه ی زیاد باعث مختل شدن برنامه های کاری و زندگی آنان شود. فرد سالمند همواره به مراقبت و حضور سایرین در اطرافش نیاز دارد و بسیارند افرادی که علیرغم بیماری و کسالت مادر یا پدر پیرشان اما حاضر به سپردن آن ها به خانه ی سالمندان نیستند و در این زمان روش بسیار کمک کننده و بهتر این است که از خدمات نگهداری از سالمند بهره گرفته شود. اگر شما ساکن منطقه ی جهانشهر کرج هستید و به دنبال یک پرستار حرفه ای به جهت مراقبت و نگهداری از عزیزانتان هستید، هر چه سریع تر با موسسه خدمات پرستاری شهرآرا تماس بگیرید و در این مورد اطلاعات کسب کنید. ما انسان ها در زندگی خود همواره به کمک دیگران نیاز داریم و مطمئنا از طریق مشورت با اطرافیان به شرط اینکه با تجربه و آگاه باشند، تصمیمات بهتری خواهیم گرفت؛ پس برای بهره مندی از خدمات پرستاری از سالمند در جهانشهر کرج تردید نداشته باشید.

خدمات پرستاری از سالمند در جهانشهر کرج

فواید استفاده از خدمات نگهداری و مراقبت از سالمند چیست؟

بسیاری از افراد فکر می کنند که به تنهایی می توانند از عهده ی نگهداری از فرد سالمند بر بیایند، اما فرض کنید که آن شخص مریض هم باشد و رسیدگی به احوالات وی، کنترل های دارویی و هوشیاری در برابر تغییرات جسمی و روحی او نیز بخشی از وظایفتان باشد، آیا می توانید هر روز به این موارد توجه کافی داشته باشید؟ اما یک پرستار سالمند حرفه ای خواهد توانست؛ زیرا برای این کار آموزش دیده است و به این حرفه علاقمند است؛ پس خستگی ناپذیری، داشتن توجه کافی و تسلط بر امور از جمله ویژگی های بارز چنین شخصی خواهد بود. زمانی که برای نگهداری و مراقبت در منزل از خدمات پرستاری از سالمند استفاده می کنید، می توانید مطمئن باشید که پس از مدتی شاهد تاثیر کیفیت این خدمات بر وضعیت روحی و جسمی شخص کهنسال خواهید بود.

مزایای بهره مندی از خدمات پرستاری از سالمند در منزل

نکته ی بعدی که باید به آن توجه داشته باشید این است که پس از تصمیم گیری در مورد کمک گرفتن از شخص یا مجموعه ای برای نگهداری بهتر و مراقبت بیشتر از شخص سالمند، در دسترس ترین و کم ریسک ترین گزینه را انتخاب نمایید. همانطور که گفتیم در نظر گرفتن یک فرد با تجربه برای پرستاری از عزیزانتان انتخاب بسیار خوبی است، هر چند که شما می توانید از خدمات دارویی، فیزیوتراپی، درمانی و .... که مراکز پرستاری واقع در جهانشهر یا سایر نقاط کرج نیز ارائه می دهند، استفاده نمایید اما این سرویس ها به صورت مداوم و شبانه روزی ارائه نمی شوند و پرستاری از سالمند در منزل بسیار ایمن تر و محافظانه کار تر است؛ زیرا یک نفر در ساعات مشخص و مقرر به صورت کامل در کنار بیمار حضور خواهد داشت. در شرایطی که شخص به علت سن زیاد و کهنسالی یا بیماری قادر به انجام دادن امور روزانه و روزمره ی خویش نباشد، بهره مندی از خدمات در منزل بسیار معقولانه تر بوده و از لحاظ هزینه های زمانی، مالی و نظم اجرایی نیز مناسب تر است.

آیا پرستاران و همکاران ما در موسسه خدماتی شهر آرا دوره های آموزشی لازم را گذرانده اند؟

در صورتی که ساکن جهانشهر کرج هستید و برای کمک به ایجاد راحتی و رفاه بیشتر در زندگی عزیزان خود، احتیاج به استفاده از خدمات پرستاری از سالمند دارید، یکی از مواردی که باید مد نظر قرار دهید این است که پس از تماس با مجموعه ی شهر آرا حتما در خصوص سوابق آموزشی و تجربی فرد پیشنهادی به عنوان پرستار سوال نمایید و صداقت ما را در بیان اطلاعات لازم مشاهده نمایید. از دیدگاه ما یکی از شرایط حرفه ای بودن این است که یک شخص بتواند بین آموخته های تئوری خود و آنچه که به صورت عملی در شغل خویش انجام می دهد، تعادل ایجاد کند؛ بنابراین مهارت و تجربه بسیار اهمیت دارد اما این که شخصی که برای پرستاری از سالمند در منزل پیشنهاد می شود، دوره های تئوری مرتبط با این شغل را گذرانده باشد و نسبت به مفاهیم تئوری خدمات پزشکی و کمک های اولیه و روش های برقراری ارتباط صمیمی با سالمندان اطلاعات کافی داشته باشد، بسیار مهم است و بدین منظور همواره سعی داریم که راهکارهای جدید تری برای آموزش جامع تر به پرسنل موسسه خدمات نگهداری از سالمند شهرآرا در جهانشهر کرج یافته و اجرا نماییم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید