مقالات

شرکت خدمات پرستاری در باغستان

شرکت خدمات پرستاری در باغستان ارائه دهنده خدمات پرستاری در زمینه پرستاری از سالمند و کودک در تمامی مقاطع

چگونه پرستاری مورد اعتماد استخدام کنیم؟

چگونه پرستاری با تجربه پیدا کنیم؟

آیا استخدام پرستار مقرون به صرفه است؟

آیا میتوانیم عزیزان خود را به پرستار بسپاریم؟

شرکت پرستاری باغستان اینجاست تا با همراهی شما به سوالات متعدد شما پاسخ دهد.

پرستاران و پرسنل شرکت پرستاری باغستان همگی دارای مدارک محل سکونت ، مدارک هویتی ، گواهی عدم اعتیاد ، گواهی عدم سوء پیشینه و سفته هستند و با نظارت مستقیم مدیریت استخدام میشوند.

پرستاران شرکت پرستاری باغستان تحت اموزش و تعلیم قرار میگیند تا بتوانند خدمات متناسب به شرایط و درخواست شما ارائه دهند.

طبیعتا پس از همکاری با شرکت ما و دریافت خدمات پرستاری ما شما با خیالی اسوده میتوانید به اموری مهم تر در زندگی خود رسیدگی کنید و با خیالی اسوده عزیزان خود را به ما بسپارید.

پایین تر بودن هزینه پرستار منزل نسبت به مهد ها و خانه سالمندان یکی از چند مزیت استخدام پرستار است.

پرستاران می توانند به صورت خصوصی و صرفا تمرکز روی فرزند یا سالمندان شما خدمات بهتری نسبت به مهدها و خانه سالمندان ارائه دهند.

با مراقبت و نگهداری از سالمند و یا کودک در منزل عزیزان شما کمتر در معرض بیماری های واگیردار قرار میگیند و به طبع امینت سلامتی بیشتری دارند.

همینطور پرستاران و مراقبین ما در انجام امور منزل و آشپزی نیز میتوانند به خانواده هایی که مشغله زیادی دارند کمک کنند.

برای دریافت مشاوره از شرکت خدمات پرستاری شهرآرا در باغستان میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با شما های ما تماس بگیرید.

 

خدمات پرستاری شهرآرا در گلشهر با بیش از چند سال فعالیت در استان البرز کرج اماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. خدمات شرکت پرستاری شهرآرا شامل مراقبت از سالمند سالم ، مراقبت از سالمند پوشکی و مراقبت از کودک به صورت روزانه شبانه روزی و شبانه است.

مراقبت از سالمند در شرکت خدمات پرستاری گلشهر

یکی از خدماتی که شرکت خدمات پرستاری گلشهر ارائه می دهد نگهداری و مراقبت از سالمند است. سالمندان به دلیل داشتن تجربه نقش مهمی در پیشرفت یک جامعه دارند. پس وظیفه ما حفظ شان و منزلت آنها و همرامی انان برای انجام امور شخصی آنها است.

همیشه ویژگی های خوب یک پرستار است که او را از دیگر پرستاران متمایز می کند. داشتن اخلاق خوب و صبور بودن از مهمترین ویژگی های یک پرستار خوب سالمند می باشد. یک مراقب همیشه باید به حرفهای سالمند خوب گوش دهد  و خوب جواب دهد.

 مراقبت از کودک در شرکت پرستاری گلشهر

شما با خیالی راحت و آسوده میتوانید فرزندان خود و امور تربیتی آنها را به پرسنل آموزش دیده ما بسپارید.

بازی با کودک با صبوری و حوصله، رعایت بهداشت کودک و نوزاد ، تعویض لباس ، توانایی ارتباط برقرار کردن با کودک ، آموزش های لازم مطابق با سن کودک ویا نوزاد ، داشتن آرامش در شرایط کاری پرفشار ، داشتن انرژی و استقامت و ... از وظایف پرستاران گودک ماست.

امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات هموراه همراه شما مشتریان عزیز و عزیزانتان باشیم.

                                    

شرکت خدمات پرستاری شهرآرا در عظیمیه از قدیمی ترین و قابل اعتمادترین شرکت ها در کرج برای مراقبت و پرستاری از سالمند است که مفتخر است در سال های اخیر با ارائه خدمات پرستاری سالمند و پرستاری از کودک رضایت شما مشتریان عزیز را کسب کند.

شرکت پرستاری عظیمیه به آماده ارائه خدمات پرستاری به صورت روزانه و شبانه روزی و شبانه در سراسر نقاط کرج است. شما با یک تماس و توضیح در مورد شرایط موجود میتوانید در کمترین زمان ممکن از خدمات ما بهره مند شوید

همکاران ما در شرکت خدمات پرستاری عظیمیه به صورت شبانه روزی در حال پشتیبانی و پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند.

همکاران و پرسنل فعال در شرکت خدمات پرستاری عظیمیه همگی دارای مدارک معتبر و گواهی عدم اعتیاد و فاقد سوء پیشینه هستند. همه تلاش ما در راستای ارامش فکری و کم کردن دغدغه شما مشتریان عزیز است.

پرستاری از سالمند

استفاده از خدمات پرستاری برای سالمندان در بالا رفتن شان و منزلت آنها و حفظ روحیه سالمند موثر است.

پرستاران ما میتواند با تکیه بر آموزش های ارائه شده جهت مراقبت و تجربه خود کیفیت کار ارتقا دهند تا سالمند در شرایط مساعد قرار بگیرد.

داشتن پرستار به کاهش استرس و ضعف اعتماد به نفس سالمند کمک میکند و باعث بهتر شدن روحیه سالمند میشود. پرستاران ما نه تنها از لحاظ رسیدگی به امور جانبی سالمند بلکه جهت رفع کمبود نیاز های عاطفی در تلاشند تا سالمندان در رفاه بیشتری باشند.

خواندن کتاب ، پیاده روی ، بازی کردن ، فیلم دیدن ، مرور خاطرات سالمند تاثیر به سزایی در افزایش روحیه سالمند دارد.

پرستاری از کودک

امروزه با پیشرفت جامعه و اشتغال به کار هم زمان پدر و مادر ها کودکان نیازمند پرستارانی هستند که بتواند نه تنها مراقب آنها باشد بلکه در امور تربیتی و آموزشی نیز به انها کمک کند. این نیاز سبب شد تا شرکت خدمات پرستاری عظیمیه ضمن آموزش به پرسنل پرستاری خود ، نظارت دقیقی بر روی انجام وظایف پرسنل خود داشته باشد تا بتواند رضایت مشتری را جلب کند.

امروزه به دلیل شیوع ویروس کرونا گرفت پرستار معقولانه تر از گذاشتن فرزندان در مهد است.

پرستاران ما با فراهم کردن محیطی شاد و مفرح جهت یادگیری در تلاشند علاوه بر پاسخ دادن به نیاز های عاطفی آنها ، در آموزش کودکان نیز موثر باشند.

برای دریافت مشاوره در زمینه پرستار سالمند و پرستار کودک با ما تماس بگیرید .

خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند در منزل کرج

امروزه خدمات پرستاری از سالمند در منزل به شکل فزاینده ای گسترش یافته است و هر روز به تنوع خدمات و کیفیت آنها افزوده می شود. استفاده از این خدمات باعث حفظ شان و منزلت سالمند می شود و عزت نفس سالمند را حفظ می کند، به گونه ای که سالمند بتواند سالهای طلایی عمر خود را به راحتی پشت سر بگذارد.

در چه شرایطی سالمند نیاز به نگهداری و پرستاری دارد :

 • سالمندان تنها
 • سالمندان دچار آلزایمر
 • در سالمندان دچار محدودیت های حرکتی
 • برای استراحت اعضای خانواده و تجدید قوا در امر مراقبت
 • کاهش هزینه ها
 • کاهش هزینه ها
 • صرفه جویی در وقت

پرستار سالمند در منزل

یکی از مواردی که سالمندان با آن در دوران سالخوردگی روبرو میشوند ، کاهش توانایی جسمی می باشد که بایستی به آن توجه ویژه نمود.

با توجه به موارد فوق و حساسیت ویژه سنین سالمندی ، نیاز به پرستار سالمند در منزل امروزه به وفور حس می‌شود . مسلما یکی از دغدغه‌های بسیاری از خانواده‌های شاغل پیدا کردن فردی آشنا به امور سالمندان و با تجربه و نیز پرستاری که بتواند در نبود ما به نحو احسن همچون یکی از اعضای خانواده مراقب پدر و مادر سالخورده مان باشد و به وی در کارهای منزل کمک کند.

مرکز خدمات پرستاری شهر آرا با تیمی مجرب از پرستاران سالمند در منزل و بیش از 20 سال تجربه به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در این زمینه به شهروندان تهران و سایر شهرها می‌باشد.

خدمات پرستار سالمند در منزل که به افراد مسن ارائه می شود شامل دو نوع می باشد . مراقبت هایی که شامل مراقبت های ساده می باشد و دیگری  مراقبت های پزشکی می باشد.

 

مراقبت های ساده همان مراقبت های ایمنی می باشد که توسط مراقب سالمند خدمات رسانی می شود و در بالا به طور مفصل برای شما شرح دادیم .

اما مراقبت های پزشکی برای سالمندان بیمار می باشد . مثل خدمات نصب سرم در منزل ، مراقبت های سونداژ و گاواژ برای سالمند بیمار ، انواع تزریقات و... .

قیمت پرستار سالمند در منزل در کرج

از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه پرستار در منزل مقطع زمانی مراقبت از سالمند است. سالمندان ممکن است به مدت چندین سال نیاز به داشتن همراه داشته باشند. در سال های مختلف و با توجه به وضعیت جسمانی سالمند مقطع زمانی مراقبت از وی می تواند متغیر باشد.

عوامل موثر بر قیمت پرستار در منزل

1 - تاثیر مقطع زمانی مراقبت از سالمند بر هزینه پرستار در منزل

2 - تاثیر خدمات مورد نیاز مددجو بر هزینه پرستار در منزل

3 - نوع سرویس مورد نیاز و تاثیر آن بر هزینه پرستار در منزل

4 - تاثیر محل زندگی خدمت گیرنده بر هزینه پرستار در منزل

رعایت نکات بهداشتی سالمند

رعایت کردن نکات بهداشتی برای یک سالمند بسیار حائز اهمیت می باشد . سالمندانی که از لحاظ جسمی ناتوان می باشند باید با کمک پرستار یا مراقب حتما نکات بهداشتی را رعایت کند .

وظایف افراد مراقب در رعایت بهداشت سالمند شامل استحمام دادن سالمند ، بردن سالمند به دستشویی ، مسواک زدن ، کوتاه کردن موی سر و ناخن و حتی موهای زاید بدن و همچنین شستن لباس ها مخصوصا لباسهای زیر می باشد .

سالمندانی هستند که دچار زخم بستر و یا پوشکی می باشند . پرستار باید به طور مرتب و زیر نظر پزشک زخم های این عزیزان را شستشو دهد و همچنین سالمندان پوشکی را باید به طور مرتب و اصولی پوشک آنها را تعویض نماید .

خدمات پرستاری و نگهداری از کودک در منزل کرج

پرستار نوزاد یا کودک یار امروزه یکی از شغل های بسیار پرطرفدار در شهرهای بزرگی همچون کرج می باشد . مشغله بالای والدین در شهرهای بزرگ باعث شده است برای نگهداری کودک در منزل از پرستار استفاده کنند.

ممکن است شما این فکر را کنید که چون ساکن کرج هستید ، یافتن یک پرستار بچه در کرج خوب و مناسب کار آسانی نباشد.

اما نگران نباشید چون ما خدمات پرستار کودک در کرج را هم ارائه می‌کند . ما با توجه به نیازها و انتظاراتتان یک پرستار کودک حرفه‌ ای برایتان اعزام خواهیم کرد.

ویژگی های یک پرستار کودک مجرب

پرستار خوب از روند رشد و نیاز های کودک متناسب با سن آن آگاهی دارد.

محیط شاد و با محرک های متنوع برای یادگیری کودک فراهم میکند.

میداند چگونه به نیازهای عاطفی کودک پاسخ دهد.

با والدین همکاری کند و به نگرانی های آنها توجه کند.

به فرزند شما برای رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید کمک کند.

مزایای استفاده از خدمات پرستاری و نگهداری از کودک

مزیت های استفاده از پرستار :

*داشتن آرامش خاطر

یک پرستار کودک در منزل خوب میتواند به شما آرامش خاطر دهد زیرا شما خیالتان از مراقبت فرزند عزیزتان راحت میباشد و شما میتوانید به راحتی به کار خود رسیدگی کنید.

*کم شدن کارهای خانه

یک مراقب کودک می تواند به سبک تر کردن کارهای خانه شما کمک کند. اگر خانه شما کمی کثیف است ، پرستار در منزل می تواند به انجام کارهای سبک خانه مانند گرد و غبار و قرار دادن اسباب بازی ها در جای خوب در هنگام خوابیدن کودک کمک کند.

*راهنمایی در انجام تکالیف مدرسه

کودک پرستار می تواند به فرزند شما کمک کند تا تکالیف خود را انجام دهد.

*مراقبت شبانه

اگر مجبور شوید برای کار به مسافرت بروید ، یک پرستار می توانید بصورت شبانه روزی برای مراقبت از فرزندانتان استخدام نماید.

*راحتی فرزند شما

کودک شما به جای اینکه در اتاق با سایر کودکان گریه کند بهتر است در رختخواب خود بخوابد.

وظایف پرستار کودک در منزل

برخی از وظایف پرستار کودک در منزل :

 • قصه خوانی برای کودک
 • تربیت کودک بر اساس توصیه والدین
 • تهیه غذای کودک
 • کمک به تغذیه کودک
 • شستن لباس های کودک
 • تعویض لباس
 • شستن لباس های کودک
 • شستن ملحفه و مرتب کردن تخت کودک
 • کمک به دستشویی رفتن کودک و آموزش آن
 • برنامه ریزی برای اوقات فراغت مانند بازی در خانه، رفتن به شهربازی، ورزش و…
 • آموزش انضباط به کودک با توجه به دستورات والدین
 • به مدرسه بردن و برگرداند کودک
 • تشویق کردن کودک به انجام تکالیف مدرسه
 • تمیز نگه داشتن محیط اطراف کودک در اتاق یا خارج از آن
 • تنظیم فواصل زمانی تغذیه و خواب کودک