خدمات نگهداری و پرستاری از سالمند و کودک در کرج شهرآراخدمات نگهداری و پرستاری از سالمند و کودک در کرج شهرآرا

تلفن برخی از شعب ما در کرج :

عظیمیه کرج 32504040 | گوهردشت کرج 34441010 | جهانشهر کرج 34454545 | مهرشهر کرج 33401929

باغستان 34338500 | فاز 4 مهرشهر 33502020 | گلشهر 33506070 | فردیس 36556060 | ساسانی 32802020  آزادگان 32262070

میدان کرج 32233030 | هفت تیر 32225050 | مهرویلا 32701010 | سه راه گوهردشت 34206080 | کلاک 32311040

زمین های خانم انصاری 32743000 | میدان مادر 32743077 | درختی 33506070 | واریان شهر 36700967 | گرم دره 36106353

ارتباط با مدیریت : 09123535969

مقالات

خدمات نگهداری از سالمند و کودک در گوهرشت کرج

امروزه نیاز به کمک گرفتن از اشخاص آگاه و باتجربه به عنوان پرستار بسیار افزایش یافته و دیدگاه های تازه ای نیز در میان خانواده ها نسبت به این موضوع ایجاد شده است. در گذشته عمدتا نظریه ها چنین بود که حتما اعضای یک خانواده بی مهر و محبت هستند که از چنین خدماتی برای مراقبت و نگهداری از سالمند یا کودک خود استفاده می کنند اما در حال حاضر با افزایش اطلاعات به این نتیجه رسیده اند که دلیل برخورداری از چنین خدماتی، نداشتن عاطفه و بی مسئولیتی نیست بلکه در اکثر مواقع به عنوان یک نیاز مبرم در نظر گرفته می شود و اشخاص ویژگی ها و شرایطی دارند که اگر یک فرد متخصص در کنار آن ها باشد، برای حفظ سلامت روحی و روانیشان بهتر خواهد بود. اگر شما قصد دارید که از خدمات مراقبت و نگهداری و پرستاری از سالمند یا کودک استفاده نمایید و ساکن منطقه ی گوهردشت کرج هستید، شرکت خدماتی شهرآرا راهنمای شما خواهد بود. از شما دعوت می نماییم که در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید؛ چرا که در جهت افزایش میزان آگاهی و اطلاعاتتان در خصوص بهره گیری از خدمات مذکور و تصمیم گیری نهایی، برایتان مفید واقع خواهد شد.

خدمات پرستاری از سالمند در گوهرشت کرج

در چه زمانی از خدمات مراقبت و نگهداری و پرستاری از سالمند و کودک استفاده نمایید؟

بسیاری از افراد زمان شروع دریافت این سرویس های مراقبتی را به تعویق می اندازند؛ چرا که یک احساس عذاب وجدان درونی دارند و فکر می کنند باید بیش از حد توان خود هم که شده تلاش کنند تا بتوانند نیاز های عزیز خود را دریابند و اجابت نمایند اما از این نکته غافلند که هر چه زمان بگذرد، ممکن است نگهداری و پذیرایی از فرد سالمند و یا کودک دلبندشان سخت تر شود و از عهده ی آن ها بر نیاید، به ویژه اگر که این اشخاص دچار بیماری یا ناتوانی خاصی هم باشند. استفاده از خدمات مراقبت و نگهداری و پرستاری از کودک و سالمند بدون شک هزینه های مالی ایجاد خواهد کرد اما به نسبت کیفیت ارائه ی سرویس ها و آرامشی که ایجاد می شود، واقعا می ارزد؛ چرا که عمده ی کارهای لازم توسط شخص پرستار انجام می شود که وابسته به نیاز های آن فرد متفاوت می باشند؛ برای مثال در خصوص کودکان با توجه به اینکه در چه سنی قرار دارند، مسئله ی آموزش و یادگیری نیز یکی دیگر از وظایف یک پرستار کودک محسوب می شود و با این توضیح، نقش بسیار تاثیر گذار چنین فردی در کنار فرزند شما مشخص می گردد. توجه داشته باشید که سن و شرایط عمومی فرد سالمند و یا کودک شما، به طور واضح بیانگر این است که اکنون زمان کمک گرفتن از دیگران و استفاده از خدمات مراقبت و نگهداری و پرستاری می باشد.

شرایط استفاده از خدمات پرستاری کودک و سالمند چگونه است؟

اگر با شرکت خدماتی شهرآرا در گوهردشت کرج تماس بگیرید، کارشناسان پشتیبانی مجموعه می توانند در خصوص نیاز شما مشاوره های لازم را ارائه دهند اما به طور پیش فرض لازم است بدانید که می توانید خدمات را بر اساس تعداد ساعت و یا چند روز مشخص در هفته دریافت نمایید. همکارانی که به عنوان پرستار با شرکت ما همکاری می نمایند، همگی در مرحله ی گزینش مورد بررسی قرار گرفته اند و از لحاظ مدرک تحصیلی، سابقه ی کار و تجربه، تعهد و مسئولیت پذیری و اخلاق حرفه ای تایید شده اند و به همین دلیل می توانند پرستار خوبی باشند. تعرفه و قیمت خدمات مراقبت و نگهداری و پرستاری از سالمند و کودک در گوهردشت کرج کاملا به میزان حرفه ای بودن و سابقه ی شخص پرستار بستگی دارد و در صورتی که فرد متخصص تری را انتخاب نمایید، قطعا بر روی هزینه ها تاثیر خواهد گذاشت؛ چرا که خدمات با کیفیت تری دریافت خواهید نمود.  

خدمات پرستاری از کودک در گوهرشت کرج

برای مراقبت و نگهداری و پرستاری از کودک و سالمند در منزل چه کسی مناسب تر است؟

بهره مندی از این سرویس مراقبت و نگهداری در منزل یکی از مهم ترین ویژگی های آن است، این که شخص پرستار در روز و ساعات مشخص به خانه ی شما رفت و آمد داشته باشد و بتواند مونس و همدم و مراقبت کننده از سالمند و همچنین دوست و معلم خوبی برای فرزندتان باشد، از جمله مهم ترین موارد در این خصوص خواهد بود. برخورداری از مهارت های لازم به جهت انجام هر یک از این مسئولیت ها از جمله بدیهی ترین موارد لازم برای یک فرد پرستار سالمند و کودک می باشد.

اگر در منطقه ی گوهردشت کرج ساکن هستید، برای بهره مندی از خدمات مراقبت و نگهداری و پرستاری بهتر است با دفتر خدمات پرستاری شهرآرا به عنوان یک مرکز معتبر و مورد اعتماد تماس بگیرید؛ چرا که همانطور که گفتیم همکاران ما از هر لحاظ مورد تایید هستند و برای انتخاب آنان قوانین سرسختانه ای را در نظر گرفته ایم؛ زیرا سلامت روحی و روانی و جسمی، عدم پیشینه ی کیفری و اعتیاد و مسلط بودن به مهارت های لازم برای فعالیت در حوزه ی خدمات نگهداری و مراقبت و پرستاری از کودک و سالمند از جمله مهم ترین خصوصیات یک پرستار خوب می باشد. شرکت خدماتی شهرآرا با توجه به وضعیت روحی و جسمی عزیزتان، بهترین پرستار را به شما معرفی خواهد کرد.

خدمات پرستاری از سالمند در جهانشهر کرج

خانواده ی هر کس برای او بسیار ارزشمند است و اگر شخص سالمند بین اعضای خانواده باشد، معمولا توجه زیادی به آن شخص می شود چرا که به لحاظ روحس و جسمی نیاز به مراقبت بیشتری دارد، در عین حال که حضورش دلگرمی همیشگی برای دیگران است. نگرانی در مورد وضعیت سلامتی این شخص همواره یکی از دغدغه های بستگان نزدیک اوست و حتی ممکن است دغدغه ی زیاد باعث مختل شدن برنامه های کاری و زندگی آنان شود. فرد سالمند همواره به مراقبت و حضور سایرین در اطرافش نیاز دارد و بسیارند افرادی که علیرغم بیماری و کسالت مادر یا پدر پیرشان اما حاضر به سپردن آن ها به خانه ی سالمندان نیستند و در این زمان روش بسیار کمک کننده و بهتر این است که از خدمات نگهداری از سالمند بهره گرفته شود. اگر شما ساکن منطقه ی جهانشهر کرج هستید و به دنبال یک پرستار حرفه ای به جهت مراقبت و نگهداری از عزیزانتان هستید، هر چه سریع تر با موسسه خدمات پرستاری شهرآرا تماس بگیرید و در این مورد اطلاعات کسب کنید. ما انسان ها در زندگی خود همواره به کمک دیگران نیاز داریم و مطمئنا از طریق مشورت با اطرافیان به شرط اینکه با تجربه و آگاه باشند، تصمیمات بهتری خواهیم گرفت؛ پس برای بهره مندی از خدمات پرستاری از سالمند در جهانشهر کرج تردید نداشته باشید.

خدمات پرستاری از سالمند در جهانشهر کرج

فواید استفاده از خدمات نگهداری و مراقبت از سالمند چیست؟

بسیاری از افراد فکر می کنند که به تنهایی می توانند از عهده ی نگهداری از فرد سالمند بر بیایند، اما فرض کنید که آن شخص مریض هم باشد و رسیدگی به احوالات وی، کنترل های دارویی و هوشیاری در برابر تغییرات جسمی و روحی او نیز بخشی از وظایفتان باشد، آیا می توانید هر روز به این موارد توجه کافی داشته باشید؟ اما یک پرستار سالمند حرفه ای خواهد توانست؛ زیرا برای این کار آموزش دیده است و به این حرفه علاقمند است؛ پس خستگی ناپذیری، داشتن توجه کافی و تسلط بر امور از جمله ویژگی های بارز چنین شخصی خواهد بود. زمانی که برای نگهداری و مراقبت در منزل از خدمات پرستاری از سالمند استفاده می کنید، می توانید مطمئن باشید که پس از مدتی شاهد تاثیر کیفیت این خدمات بر وضعیت روحی و جسمی شخص کهنسال خواهید بود.

مزایای بهره مندی از خدمات پرستاری از سالمند در منزل

نکته ی بعدی که باید به آن توجه داشته باشید این است که پس از تصمیم گیری در مورد کمک گرفتن از شخص یا مجموعه ای برای نگهداری بهتر و مراقبت بیشتر از شخص سالمند، در دسترس ترین و کم ریسک ترین گزینه را انتخاب نمایید. همانطور که گفتیم در نظر گرفتن یک فرد با تجربه برای پرستاری از عزیزانتان انتخاب بسیار خوبی است، هر چند که شما می توانید از خدمات دارویی، فیزیوتراپی، درمانی و .... که مراکز پرستاری واقع در جهانشهر یا سایر نقاط کرج نیز ارائه می دهند، استفاده نمایید اما این سرویس ها به صورت مداوم و شبانه روزی ارائه نمی شوند و پرستاری از سالمند در منزل بسیار ایمن تر و محافظانه کار تر است؛ زیرا یک نفر در ساعات مشخص و مقرر به صورت کامل در کنار بیمار حضور خواهد داشت. در شرایطی که شخص به علت سن زیاد و کهنسالی یا بیماری قادر به انجام دادن امور روزانه و روزمره ی خویش نباشد، بهره مندی از خدمات در منزل بسیار معقولانه تر بوده و از لحاظ هزینه های زمانی، مالی و نظم اجرایی نیز مناسب تر است.

آیا پرستاران و همکاران ما در موسسه خدماتی شهر آرا دوره های آموزشی لازم را گذرانده اند؟

در صورتی که ساکن جهانشهر کرج هستید و برای کمک به ایجاد راحتی و رفاه بیشتر در زندگی عزیزان خود، احتیاج به استفاده از خدمات پرستاری از سالمند دارید، یکی از مواردی که باید مد نظر قرار دهید این است که پس از تماس با مجموعه ی شهر آرا حتما در خصوص سوابق آموزشی و تجربی فرد پیشنهادی به عنوان پرستار سوال نمایید و صداقت ما را در بیان اطلاعات لازم مشاهده نمایید. از دیدگاه ما یکی از شرایط حرفه ای بودن این است که یک شخص بتواند بین آموخته های تئوری خود و آنچه که به صورت عملی در شغل خویش انجام می دهد، تعادل ایجاد کند؛ بنابراین مهارت و تجربه بسیار اهمیت دارد اما این که شخصی که برای پرستاری از سالمند در منزل پیشنهاد می شود، دوره های تئوری مرتبط با این شغل را گذرانده باشد و نسبت به مفاهیم تئوری خدمات پزشکی و کمک های اولیه و روش های برقراری ارتباط صمیمی با سالمندان اطلاعات کافی داشته باشد، بسیار مهم است و بدین منظور همواره سعی داریم که راهکارهای جدید تری برای آموزش جامع تر به پرسنل موسسه خدمات نگهداری از سالمند شهرآرا در جهانشهر کرج یافته و اجرا نماییم.

خدمات پرستاری از سالمند در مهرشهر کرج

اگر شما دوست عزیز ساکن منطقه ی مهر شهر هستید و برای نگهداری از والدین یا عزیزان سالمند خود نیازمند بهره مندی از خدمات مربوطه می باشید، اگر از طریق جستجوی عبارت " استخدام پرستار سالمند در مهرشهر کرج" به این صفحه از وب سایت موسسه خدمات پرستاری شهر آرا رسیده اید و یا دوستان و آشنایانتان ما را به شما معرفی کرده اند، باعث افتخار ماست که بتوانیم در راستای تامین آسایش و آرامش شما گامی هرچند کوچک برداریم.

ضرورت بهره مندی از خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد برای کمک گرفتن از یک پرستار این است که چگونه اعتماد کنند و از بابت صلاحیت های اخلاقی، رفتاری و مهارتی ایشان اطمینان لازم را به دست آورند. قبل از هر چیز لازم است به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است شما با یک یا چند شخص به عنوان پرستار سالمند ملاقات و معاشرت داشته باشید تا در نهایت تصمیم بگیرید که چه کسی برای نگهداری از سالمند مناسب تر است؛ پس اگر در انتخاب های اول و دوم به نتیجه ی دلخواه نرسیدید، نا امید نشوید و خواهشمندیم که نظر خود را راجع به بهره مندی از این خدمات تغییر ندهید، چرا که این کار به نفع سالمند عزیز شماست؛ زیرا یک شخص با تجربه و کار آزموده وظیفه ی مراقبت از وی را بر عهده می گیرد و کیفیت این نوع از خدمات ابدا با این حالت قابل مقایسه نیست که خودتان یا یک شخص دیگر از خانواده اقدام به مراقبت همیشگی از فرد سالخورده نمایید. بسیاری از این افراد کهنسال دارای شرایطی هستند که به لحاظ روانی و جسمی به گونه ای است که حتما باید از خدمات نگهداری از سالمند بهره مند شده و با یک پرستار سالمند حرفه ای در معاشرت و تعامل باشند تا آن گونه که باید درک شوند؛ زیرا چنین شخصی در برابر تغییرات روحی و روانی و جسمانی فرد سالخورده مقاوم تر و هوشیار تر از سایرین است و به واسطه ی تجربه ای که دارد بهتر می تواند امور مربوط به ایشان را مدیریت و برنامه ریزی نماید. در صورتی که ساکن مهرشهر کرج هستید و برای نگهداری از مادر، پدر یا اقدام سالمند خود به یاری و کمک پرستار سالمند نیاز دارید، هر چه سریع تر با موسسه خدماتی شهرآرا تماس بگیرید تا از جزییات این خدمات مطلع گردید.

خدمات پرستاری از سالمند در مهرشهر کرج

نگهداری از سالمند در خانه یا مراجعه به خانه ی سالمندان

حتما این جملات معروف را شنیده اید که هر کسی در خانه ی خودش راحت تر است و هیچ جای دنیا خانه ی خود آدم نمی شود. این جملات برای هر کسی، با هر جنسیتی و در هر سن و سالی صادق است و ضروری است که به عنوان فرزندان و نسل بعد از مادران و پدران سالخورده ی خود همواره این نکته را مد نظر داشته باشید، که آن ها هم چنین احساسی را دارند و این نیاز هیچ وقت در آدمیزاد از بین نمی رود که خانه ی خویش را مامن و بهترین و راحت ترین جای دنیا می داند؛ بنابراین بهتر است که با کمک گرفتن از یک پرستار سالمند دلسوز و با تجربه و استفاده از خدمات مراقبت و نگهداری سالمند از عزیزان خود در منزل و خانه ی خودشان پذیرایی کنید و اجازه دهید که آنان زندگی نرمال و روتین خویش را داشته باشند و احساس فراموش شدگی به آنان دست ندهد. اگر در منطقه ی مهرشهر کرج ساکن هستید، ممکن است که مراکز نگهداری از افراد سالخورده تحت عنوان خانه ی سالمندان به محل زندگی شما نزدیک باشد اما از یاد نبرید که به دلایلی که ذکر شد، این کار انتخاب خوبی نیست تا زمانی که می شود از خدمات نگهداری سالمند در منزل برخوردار شد. ممکن است که استخدام پرستار سالمند برای شما هزینه های بیشتری را ایجاد کند اما این کار قطعا به نفع مادر یا پدر پیرتان خواهد بود، چرا که آن ها زندگی را در کنار خانواده ی خویش دوست دارند و هر گونه احساس دور شدن، طرد شدن و از دست دادن خانه و خانواده می تواند مشکلات روحی و جسمی فعلی آنان را تشدید کند.

یک پرستار سالمند باید به چه مهارت هایی مجهز باشد؟

تمامی افراد از جمله خانم و آقا که به عنوان پرستار در زمینه ی مراقبت از سالمند در منزل با موسسه خدماتی شهرآرا همکاری می نمایند، در خصوص موارد مهم و مشخص مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفته اند و سعی داشته ایم افرادی را به عنوان همکار در مجموعه داشته باشیم که توانایی جلب رضایت متقاضیان را داشته باشند و علاوه بر برخورداری از روحیه ی قوی و دلسوزانه، تجربه ها ی کافی، از تبحر و مهارت لازم در خصوص  مدیریت دارو های سالمندان، تزریقات، درمان های فوری و کمک های اولیه نیز بهره مند باشند. همچنین افرادی که به عنوان پرستار سالمند از مدارک معتبر و اموزش های لازم در خصوص مراقبت و نگهداری از سالمند برخوردار بوده اند، در راس انتخاب های موسسه خدماتی شهرآرا قرار گرفته اند.

مزایای استخدام پرستار کودک

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که کسی از دوستان و آشنایان شما برای نگهداری و مراقبت از کودک خود در منزل، از یک پرستار کودک کمک گرفته باشد واین روش را به شما نیز توصیه نماید؟ معمولا واکنش اولیه ی اکثریت افراد نسبت به چنین پیشنهاداتی، مقاومت است؛ زیرا می خواهند خودشان از فرزندان خود نگهداری کنند و این در حالی است که به دلیل مشغله های شغلی و کاری به ویژه اگر مادر شاغل باشد، معمولا امکان مراقبت بی نقص و تمام و کمال از کودک وجود ندارد. برخی از افراد استخدام پرستار کودک را انتخاب مناسبی نمی دانند، زیرا نمی توانند به میزان کافی به دیگران اعتماد کنند و غریبه ای را به منزل راه دهند و برخی نیز از قضاوت ها و اظهار نظر های بزرگتر های خانواده می ترسند و نمی خواهند خود را در موقعیت نقد قرار بدهند، خوب با این تفاسیر نتیجه چه خواهد شد؟ آیا مادر خانواده می توانند در کنار تمامی مسئولیت های خویش،  بدون کمک گرفتن از یک پرستار کودک به نحو احسن در جهت نگهداری، رشد و شکوفایی فرزند خود عمل نماید؟ مگر یک نفر تا چه حد توانایی از خود گذشتگی و مدیریت شرایط را دارد؟ پس بهتر است که با توجه به زندگی امروزی و مشغله های بیش از اندازه ی آن، برخی از وظایف را تقسیم و به افراد با تجربه در آن زمینه ی خاص محول نمود. یکی از مهم ترین اطلاعاتی که هر پدر و مادری باید از آن برخوردار باشد، آگاهی از مزایای استخدام پرستار کودک می باشد.

پرستار کودک چه کمکی به پدر و مادر می کند؟

قبل از هر چیز لازم است بگوییم؛ جمله ی متداولی که اغلب می شنویم مبنی بر اینکه یک غریبه جای پدر و مادر را نمی گیرد، کاملا درست است و اصلا قرار نیست که چنین اتفاقی بیفتد. متاسفانه در جامعه ی ما همیشه پیش داوری در مورد قضایا وجود دارد و البته از افراد در نقش های گوناگون انتظاراتی بیش از حد توانشان دارند؛ برای مثال همین مطلب که گفتیم که اگر یک مادر شاغل بخواهد بدون کمک گرفتن از دیگران تمامی مسئولیت ها را به دوش بکشد، قطعا به فرسودگی زودهنگام روحی و جسمی خود دامن زده، بدون اینکه آن گونه که باید و شاید از فرزندان خود نگهداری و مراقبت کرده باشد. زمانی که از یک پرستار کودک حرفه ای کمک می گیرید، این نکته را متوجه خواهید شد که مادر و یا پدر خوبی بودن به این معنا نیست که فرزند شما همه چیز را از شما بیاموزد و شما تنها منبع اطلاع رسانی، عشق ورزی و الگوی وی باشید؛ زیرا انسان موجودی اجتماعی است و در برخورد با اجتماع و با داشتن روابط انسانی کامل و پخته خواهد شد و مهارت هایی را نیز خواهد آموخت؛ با این حساب می توانید پرستار کودک را اولین مرحله ی تماس و ارتباط فرزندتان با سایر آدم ها و جامعه در نظر بگیرید.

مزایای استخدام پرستار کودک

مزیت های نگهداری و مراقبت از کودک در منزل توسط پرستار

با محول نمودن وظیفه ی مراقبت و نگهداری از کودک در منزل به یک فرد با تجربه و آموزش دیده:

  • بسیاری از بحث های پدر و مادر ها کاهش می یابد.
  • بسیاری از مسئولیت های مربوط به ثبت نام، بردن و آوردن کودک از مهد کودک از بین می رود.
  • در صورتی که والدین برای ساعاتی نتوانند در کنار فرزند خود باشند، نیازی نیست که از فامیل و آشنایان تقاضای کمکی داشته باشند.
  • اگر والدین هر دو شاغل باشند، نیازی نیست که صبح زود کودک را از خواب خوش بیدار کنند و در نهایت عجله و استرس وی را به مهد برسانند و شرایط ماندن در خانه برای فرزند آسان تر خواهد شد.
  • در صورتی که کودک معلول باشد، استخدام پرستار کودک صد در صد به نفع وی می باشد و می توان پروسه ی نگهداری و مراقبت از وی را با اطمینان بیشتر و هزینه های معقولانه تری ادامه داد.

مزیت های استخدام پرستار کودک

  • یک فرد با تجربه همواره و در تمام ساعات حضور خود، به نیاز های روحی و جسمی فرزند شما توجه خواهد کرد و او همیشه در اولویت توجه شخص پرستار خواهد بود.
  • شما به راحتی می توانید با توجه به سلایق و علایق، برنامه ها و سبک زندگی خودتان در ساعات و روزهای مشخصی از خدمات لازم بهره مند شوید و در واقع شخص پرستار کودک است که با شما هماهنگ خواهد شد؛ بنابراین از مزایای بسیار مهم این انتخاب، قابلیت برنامه ریزی دقیق تر نسبت به مهد کودک ها است و به هر شکلی که لازم باشد پرستار می تواند با برنامه ی روزانه ی شما خود را تطبیق دهد و در زمان های مقرر در منزل شما حضور یابد.
  • یک پرستار کودک حرفه ای به مهارت های مختلفی مسلط است، به گونه ای که می تواند در ساعاتی که در کنار فرزندتان حضور دارد، به منظور تامین تعاملات اجتماعی و شکوفایی استعداد های وی، بازی ها، تمرین های ورزشی و آموزشی و سرگرمی هایی را در نظر بگیرد و به این ترتیب کودک بی حوصله و خسته نخواهد شد و در طول روز با چالش ها و تجربیات مختلفی رو به رو می شود، همچنین این قبیل فعالیت ها باعث می گردد که کودک شما مدت زمان کمتری را برای تماشای تلویزیون صرف نماید که این مسئله از هر لحاظ به نفع اوست.

بهترین شیوه برای انتخاب و استخدام پرستار کودک چیست؟

برای این که بتوانید از تمامی مزایای این خدمات در منزل خودتان و در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند شوید و همچنین شخصی قابل اعتماد و مسئولیت پذیر را به عنوان پرستار انتخاب نمایید، پیشنهاد می کنیم که با مرکز پرستاری شهرآرا کرج که ارائه دهنده ی خدمات نگهداری و مراقبت از کودک در منزل می باشد، تماس بگیرید. تمامی کسانی که به عنوان همکار در مجموعه ی ما فعال هستند، مراحل لازم برای گرفتن تایید از سوی کارشناسان را سپری نموده اند و شما می توانید با خیال راحت در مورد تجربه، تسلط و تعهد آنان نسبت به استخدام پرستار کودک اقدام نمایید. این روش مناسب ترین شیوه ی انتخاب آگاهانه و عاقلانه ی یک شخص برای نگهداری و مراقبت از فرزندتان خواهد بود.